ELL-CTV4R7N
ELL-CTV4R7N
Part Number :
ELL-CTV4R7N
Description :
FIXED IND 4.7UH 5.2A 9.9MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV4R7N.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV4R7N
Comments
    ELL-CTV4R7N Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    5.2 A
    DCResistance(DCR):
    9.9mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz