ELL-CTV471M
ELL-CTV471M
Part Number :
ELL-CTV471M
Description :
FIXED IND 470UH 580MA 690MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV471M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV471M
Comments
    ELL-CTV471M Specifications
    Inductance:
    470 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    580 mA
    DCResistance(DCR):
    690mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz