ELL-CTV470M
ELL-CTV470M
Part Number :
ELL-CTV470M
Description :
FIXED IND 47UH 1.9A 69 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV470M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV470M
Comments
    ELL-CTV470M Specifications
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.9 A
    DCResistance(DCR):
    69mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz