ELL-CTV3R9N
ELL-CTV3R9N
Part Number :
ELL-CTV3R9N
Description :
FIXED IND 3.9UH 5.6A 8.5MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV3R9N.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV3R9N
Comments
    ELL-CTV3R9N Specifications
    Inductance:
    3.9 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    5.6 A
    DCResistance(DCR):
    8.5mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz