ELL-CTV391M
ELL-CTV391M
Part Number :
ELL-CTV391M
Description :
FIXED IND 390UH 630MA 560MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV391M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV391M
Comments
    ELL-CTV391M Specifications
    Inductance:
    390 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    630 mA
    DCResistance(DCR):
    560mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz