ELL-CTV331M
ELL-CTV331M
Part Number :
ELL-CTV331M
Description :
FIXED IND 330UH 660MA 500MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV331M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV331M
Comments
    ELL-CTV331M Specifications
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    660 mA
    DCResistance(DCR):
    500mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz