ELL-CTV330M
ELL-CTV330M
Part Number :
ELL-CTV330M
Description :
FIXED IND 33UH 2.2A 50 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV330M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV330M
Comments
    ELL-CTV330M Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.2 A
    DCResistance(DCR):
    50mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz