ELL-CTV271M
ELL-CTV271M
Part Number :
ELL-CTV271M
Description :
FIXED IND 270UH 810MA 400MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV271M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV271M
Comments
    ELL-CTV271M Specifications
    Inductance:
    270 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    810 mA
    DCResistance(DCR):
    400mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz