ELL-CTV270M
ELL-CTV270M
Part Number :
ELL-CTV270M
Description :
FIXED IND 27UH 2.3A 43 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV270M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV270M
Comments
    ELL-CTV270M Specifications
    Inductance:
    27 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.3 A
    DCResistance(DCR):
    43mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz