ELL-CTV221M
ELL-CTV221M
Part Number :
ELL-CTV221M
Description :
FIXED IND 220UH 840MA 310MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV221M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV221M
Comments
    ELL-CTV221M Specifications
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    840 mA
    DCResistance(DCR):
    310mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz