ELL-CTV220M
ELL-CTV220M
Part Number :
ELL-CTV220M
Description :
FIXED IND 22UH 2.7A 37 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV220M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV220M
Comments
    ELL-CTV220M Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.7 A
    DCResistance(DCR):
    37mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz