ELL-CTV181M
ELL-CTV181M
Part Number :
ELL-CTV181M
Description :
FIXED IND 180UH 930MA 270MOHM SM
Datasheet :
ELL-CTV181M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV181M
Comments
    ELL-CTV181M Specifications
    Inductance:
    180 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    930 mA
    DCResistance(DCR):
    270mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz