ELL-CTV180M
ELL-CTV180M
Part Number :
ELL-CTV180M
Description :
FIXED IND 18UH 3A 30 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV180M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV180M
Comments
    ELL-CTV180M Specifications
    Inductance:
    18 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3 A
    DCResistance(DCR):
    30mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz