ELL-CTV151M
ELL-CTV151M
Part Number :
ELL-CTV151M
Description :
FIXED IND 150UH 1A 220 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV151M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV151M
Comments
    ELL-CTV151M Specifications
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    DCResistance(DCR):
    220mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz