ELL-CTV150M
ELL-CTV150M
Part Number :
ELL-CTV150M
Description :
FIXED IND 15UH 3.1A 25 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV150M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV150M
Comments
    ELL-CTV150M Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.1 A
    DCResistance(DCR):
    25mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz