ELL-CTV120M
ELL-CTV120M
Part Number :
ELL-CTV120M
Description :
FIXED IND 12UH 3.7A 22 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV120M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV120M
Comments
    ELL-CTV120M Specifications
    Inductance:
    12 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.7 A
    DCResistance(DCR):
    22mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz