ELL-CTV102M
ELL-CTV102M
Part Number :
ELL-CTV102M
Description :
FIXED IND 1MH 410MA 1.5 OHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV102M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV102M
Comments
    ELL-CTV102M Specifications
    Inductance:
    1 mH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    410 mA
    DCResistance(DCR):
    1.5Ohm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz