ELL-CTV101M
ELL-CTV101M
Part Number :
ELL-CTV101M
Description :
FIXED IND 100UH 1.2A 150MOHM SMD
Datasheet :
ELL-CTV101M.pdf
Delivery Services :
ELL-CTV101M
Comments
    ELL-CTV101M Specifications
    Inductance:
    100 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.2 A
    DCResistance(DCR):
    150mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz