ELL-5PM8R2N
ELL-5PM8R2N
Part Number :
ELL-5PM8R2N
Description :
FIXED IND 8.2UH 1.05A 81MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM8R2N.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM8R2N
Comments
    ELL-5PM8R2N Specifications
    Inductance:
    8.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    1.05 A
    DCResistance(DCR):
    81mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz