ELL-5PM680M
ELL-5PM680M
Part Number :
ELL-5PM680M
Description :
FIXED IND 68UH 350MA 700MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM680M.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM680M
Comments
    ELL-5PM680M Specifications
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    350 mA
    DCResistance(DCR):
    700mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz