ELL-5PM4R7N
ELL-5PM4R7N
Part Number :
ELL-5PM4R7N
Description :
FIXED IND 4.7UH 1.5A 53 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM4R7N.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM4R7N
Comments
    ELL-5PM4R7N Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    1.5 A
    DCResistance(DCR):
    53mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz