ELL-5PM470M
ELL-5PM470M
Part Number :
ELL-5PM470M
Description :
FIXED IND 47UH 450MA 440MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM470M.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM470M
Comments
    ELL-5PM470M Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    450 mA
    DCResistance(DCR):
    440mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz