ELL-5PM3R0N
ELL-5PM3R0N
Part Number :
ELL-5PM3R0N
Description :
FIXED IND 3UH 1.8A 36 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM3R0N.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM3R0N
Comments
    ELL-5PM3R0N Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Inductance:
    3 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    1.8 A
    DCResistance(DCR):
    36mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz