ELL-5PM330M
ELL-5PM330M
Part Number :
ELL-5PM330M
Description :
FIXED IND 33UH 530MA 270MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM330M.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM330M
Comments
    ELL-5PM330M Specifications
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    530 mA
    DCResistance(DCR):
    270mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz