ELL-5PM2R4N
ELL-5PM2R4N
Part Number :
ELL-5PM2R4N
Description :
FIXED IND 2.4UH 2.05A 32MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM2R4N.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM2R4N
Comments
    ELL-5PM2R4N Specifications
    Inductance:
    2.4 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    2.05 A
    DCResistance(DCR):
    32mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz