ELL-5PM1R2N
ELL-5PM1R2N
Part Number :
ELL-5PM1R2N
Description :
FIXED IND 1.2UH 2.5A 23 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM1R2N.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM1R2N
Comments
    ELL-5PM1R2N Specifications
    Inductance:
    1.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    2.5 A
    DCResistance(DCR):
    23mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz