ELL-5PM180M
ELL-5PM180M
Part Number :
ELL-5PM180M
Description :
FIXED IND 18UH 720MA 180MOHM SMD
Datasheet :
ELL-5PM180M.pdf
Delivery Services :
ELL-5PM180M
Comments
    ELL-5PM180M Specifications
    Inductance:
    18 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    720 mA
    DCResistance(DCR):
    180mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz