DR127-681
DR127-681
Part Number :
DR127-681
Description :
FIXED IND 680UH 760MA 1.08OHM SM
Datasheet :
DR127-681.pdf
Delivery Services :
DR127-681
Comments
    DR127-681 Specifications
    Inductance:
    680 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    760 mA
    Current-Saturation(Isat):
    1.39A
    DCResistance(DCR):
    1.08Ohm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz