CTX32T-331-R
CTX32T-331-R
Part Number :
CTX32T-331-R
Description :
FIXED IND 330UH 40MA 34 OHM SMD
Datasheet :
CTX32T-331-R.pdf
Delivery Services :
CTX32T-331-R
Comments
    CTX32T-331-R Specifications
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    40 mA
    DCResistance(DCR):
    34Ohm Max
    Q@Freq:
    20 @ 796kHz
    Frequency-SelfResonant:
    5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    796 kHz