CTX32T-220-R
CTX32T-220-R
Part Number :
CTX32T-220-R
Description :
FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Datasheet :
CTX32T-220-R.pdf
Delivery Services :
CTX32T-220-R
Comments
    CTX32T-220-R Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    110 mA
    DCResistance(DCR):
    3.7Ohm Max
    Q@Freq:
    30 @ 2.52MHz
    Frequency-SelfResonant:
    25MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz