CTX32T-1R5-R
CTX32T-1R5-R
Part Number :
CTX32T-1R5-R
Description :
FIXED IND 1.5UH 370MA 850MOHM SM
Datasheet :
CTX32T-1R5-R.pdf
Delivery Services :
CTX32T-1R5-R
Comments
    CTX32T-1R5-R Specifications
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    370 mA
    DCResistance(DCR):
    850mOhm Max
    Q@Freq:
    30 @ 7.96MHz
    Frequency-SelfResonant:
    85MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.96 MHz