CS325-24.576MABJ-UT
CS325-24.576MABJ-UT
Part Number :
CS325-24.576MABJ-UT
Manufacturer :
Citizen Finedevice Co Ltd
Description :
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Datasheet :
CS325-24.576MABJ-UT.pdf
Category :
Crystals
Delivery Services :
CS325-24.576MABJ-UT
Comments
    CS325-24.576MABJ-UT Specifications
    Package/Case:
    4-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    CS325
    ProductStatus:
    Obsolete
    Type:
    MHz Crystal
    Frequency:
    24.576 MHz
    FrequencyStability:
    ±50ppm
    FrequencyTolerance:
    ±30ppm
    LoadCapacitance:
    18pF
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    80 Ohms
    OperatingMode:
    Fundamental
    OperatingTemperature:
    -10°C ~ 60°C
    Ratings:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)