CIH10T3N9SNC
CIH10T3N9SNC
Part Number :
CIH10T3N9SNC
Description :
FIXED IND 3.9NH 800MA 140MOHM SM
Datasheet :
CIH10T3N9SNC.pdf
Delivery Services :
CIH10T3N9SNC
Comments
    CIH10T3N9SNC Specifications
    Package/Case:
    0603 (1608 Metric)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    CIH10T
    Inductance:
    3.9 nH
    Tolerance:
    ±0.3nH
    CurrentRating(Amps):
    800 mA
    DCResistance(DCR):
    140mOhm Max
    Q@Freq:
    10 @ 100MHz
    Frequency-SelfResonant:
    6GHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 MHz