CDR125NP-331MC
CDR125NP-331MC
Part Number :
CDR125NP-331MC
Description :
FIXED IND 330UH 570MA 800MOHM SM
Datasheet :
CDR125NP-331MC.pdf
Delivery Services :
CDR125NP-331MC
Comments
    CDR125NP-331MC Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Series:
    CDR125
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    -15%, +20%
    CurrentRating(Amps):
    570 mA
    DCResistance(DCR):
    800mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    3.9MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 100°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 kHz