CD214A-T64CALF
CD214A-T64CALF
Part Number :
CD214A-T64CALF
Description :
TVS DIODE 64VWM 103VC SMA
Datasheet :
CD214A-T64CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T64CALF
Comments
    CD214A-T64CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    64V
    Voltage-Breakdown(Min):
    71.1V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    103V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    3.9A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)