CD214A-T58CALF
CD214A-T58CALF
Part Number :
CD214A-T58CALF
Description :
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Datasheet :
CD214A-T58CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T58CALF
Comments
    CD214A-T58CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    58V
    Voltage-Breakdown(Min):
    64.4V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    93.6V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    4.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)