CD214A-T54CALF
CD214A-T54CALF
Part Number :
CD214A-T54CALF
Description :
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMA
Datasheet :
CD214A-T54CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T54CALF
Comments
    CD214A-T54CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    54V
    Voltage-Breakdown(Min):
    60V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    87.1V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    4.6A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)