CD214A-T45CALF
CD214A-T45CALF
Part Number :
CD214A-T45CALF
Description :
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMA
Datasheet :
CD214A-T45CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T45CALF
Comments
    CD214A-T45CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    45V
    Voltage-Breakdown(Min):
    50V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    72.7V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    5.5A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)