CD214A-T30CALF
CD214A-T30CALF
Part Number :
CD214A-T30CALF
Description :
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMA
Datasheet :
CD214A-T30CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T30CALF
Comments
    CD214A-T30CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    30V
    Voltage-Breakdown(Min):
    33.3V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    48.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    8.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)