CD214A-T28CALF
CD214A-T28CALF
Part Number :
CD214A-T28CALF
Description :
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Datasheet :
CD214A-T28CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T28CALF
Comments
    CD214A-T28CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    28V
    Voltage-Breakdown(Min):
    31.1V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    45.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    8.8A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)