CD214A-T22CALF
CD214A-T22CALF
Part Number :
CD214A-T22CALF
Description :
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Datasheet :
CD214A-T22CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T22CALF
Comments
    CD214A-T22CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    22V
    Voltage-Breakdown(Min):
    24.4V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    35.5V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    11.2A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)