CD214A-T20CALF
CD214A-T20CALF
Part Number :
CD214A-T20CALF
Description :
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA
Datasheet :
CD214A-T20CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T20CALF
Comments
    CD214A-T20CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    20V
    Voltage-Breakdown(Min):
    22.2V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    32.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    12.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)