CD214A-T15CALF
CD214A-T15CALF
Part Number :
CD214A-T15CALF
Description :
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
Datasheet :
CD214A-T15CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T15CALF
Comments
    CD214A-T15CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    15V
    Voltage-Breakdown(Min):
    16.7V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    24.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    16.4A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)