CD214A-T110CALF
CD214A-T110CALF
Part Number :
CD214A-T110CALF
Description :
TVS DIODE 110VWM 177VC SMA
Datasheet :
CD214A-T110CALF.pdf
Delivery Services :
CD214A-T110CALF
Comments
    CD214A-T110CALF Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    110V
    Voltage-Breakdown(Min):
    122V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    177V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    2.3A
    Power-PeakPulse:
    400W
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 150°C (TJ)