BWCS00292821R82K00
BWCS00292821R82K00
Part Number :
BWCS00292821R82K00
Datasheet :
BWCS00292821R82K00.pdf
Delivery Services :
BWCS00292821R82K00
Comments
    BWCS00292821R82K00 Specifications
    Inductance:
    820 nH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    400 mA
    DCResistance(DCR):
    1.61Ohm Max
    Q@Freq:
    45 @ 100MHz
    Frequency-SelfResonant:
    350MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25 MHz