BWCS002928212R2J00
BWCS002928212R2J00
Part Number :
BWCS002928212R2J00
Datasheet :
BWCS002928212R2J00.pdf
Delivery Services :
BWCS002928212R2J00
Comments
    BWCS002928212R2J00 Specifications
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    280 mA
    DCResistance(DCR):
    2.8Ohm Max
    Q@Freq:
    28 @ 50MHz
    Frequency-SelfResonant:
    160MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.9 MHz