BWCS002928211R5G00
BWCS002928211R5G00
Part Number :
BWCS002928211R5G00
Datasheet :
BWCS002928211R5G00.pdf
Delivery Services :
BWCS002928211R5G00
Comments
    BWCS002928211R5G00 Specifications
    Inductance:
    1.5 µH
    Tolerance:
    ±2%
    CurrentRating(Amps):
    330 mA
    DCResistance(DCR):
    2.3Ohm Max
    Q@Freq:
    28 @ 50MHz
    Frequency-SelfResonant:
    200MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.9 MHz