BWCS002928211R2G00
BWCS002928211R2G00
Part Number :
BWCS002928211R2G00
Datasheet :
BWCS002928211R2G00.pdf
Delivery Services :
BWCS002928211R2G00
Comments
    BWCS002928211R2G00 Specifications
    Inductance:
    1.2 µH
    Tolerance:
    ±2%
    CurrentRating(Amps):
    310 mA
    DCResistance(DCR):
    2Ohm Max
    Q@Freq:
    35 @ 50MHz
    Frequency-SelfResonant:
    250MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.9 MHz