BWCS002928211R0J00
BWCS002928211R0J00
Part Number :
BWCS002928211R0J00
Datasheet :
BWCS002928211R0J00.pdf
Delivery Services :
BWCS002928211R0J00
Comments
    BWCS002928211R0J00 Specifications
    Inductance:
    1 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    370 mA
    DCResistance(DCR):
    1.75Ohm Max
    Q@Freq:
    35 @ 50MHz
    Frequency-SelfResonant:
    290MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25 MHz