BWCS00292821150K00
BWCS00292821150K00
Part Number :
BWCS00292821150K00
Datasheet :
BWCS00292821150K00.pdf
Delivery Services :
BWCS00292821150K00
Comments
    BWCS00292821150K00 Specifications
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    100 mA
    DCResistance(DCR):
    11Ohm Max
    Q@Freq:
    15 @ 7.9MHz
    Frequency-SelfResonant:
    20MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    2.52 MHz